8 sie 2016

Nowa odsłona strony internetowej Służby Kontrwywiadu Wojskowego

0

Jedna z pięciu polskich elitarnych służb specjalnych - Służba Kontrwywiadu Wojskowego, opracowała nową szatę graficzną swojej strony internetowej. Nowa odsłona portalu SKW przypadła nam do gustu, bowiem odznacza się ona nowoczesnością, większą funkcjonalnością i dbałością o detale. Szata graficzna jest przyjemna dla oka, a układ menu jest ergonomiczny i został podzielony na 12 sekcji. Dodano dewizę Wojska Polskiego: "Bóg, Honor, Ojczyzna" oraz nową sentencję, która jest fragmentem "Pieśni Konfederatów Barskich" z dramatu "Ksiądz Marek" Juliusza Słowackiego i brzmi tak:

Nigdy z królami nie będziem w aliansach.
Nigdy przed mocą nie ugniemy szyi...

W stosunku do poprzedniej strony internetowej, dodano wersję językową angielską, stworzono kilka nowych sekcji, a także rozbudowano już wcześniej istniejące. Aby lepiej zobrazować zmiany na stronie, poniżej zamieszczamy grafiki to prezentujące:

Archiwalny wygląd strony SKW ze starym logo służby
 ź
ródło: archiwum własne

 
Archiwalny wygląd strony SKW z nowym logo służby
źródło: archiwum własne
 
Aktualny wygląd strony SKW
 źródło: www.skw.gov.pl


Na stronie głównej można również znaleźć informacje wraz z materiałami multimedialnymi dotyczącymi Izby Pamięci, utworzonej w 2007 roku.

Warto też wspomnieć, iż SKW obchodzi swoje święto w dniu 22 czerwca, co jest nawiązaniem do wyodrębnienia kontrwywiadu ze struktur wywiadu Oddziału II NDWP w 1920 r. Święto to jest także hołdem dla żołnierzy i pracowników kontrwywiadu okresu międzywojennego.

Z nową odsłoną strony internetowej SKW można zapoznać się pod tym adresem.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszym wpisem dotyczącym zmiany logo SKW:
LINK

Źródło:
http://www.skw.gov.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Do korespondencji zalecamy nasz klucz PGP.
Design by ThemeShift